Byť zastavený políciou je stresujúca záležitosť. Je to ešte horšie, ak viete, že robíte niečo nelegálne.

Tu sú skutočné a pravdivé príbehy ľudí, ktorí boli neuveriteľne zachytení opilci.

Muž zatknutý na opitý motorový chladič piva.
Muž v Noose v Austrálii bol zatknutý na opitý jazdu po ulici s motorizovaným chladičom piva. Obžalovaný je obvinený z riadenia vozidla pod vplyvom a jazdy bez vodičského preukazu, keď ho polícia chytila ​​na provizórnom vozidle s pohonom 50 cm3. Advokáti žalovaného v súčasnosti spochybňujú myšlienku, že radiátor je vozidlo.

Tínedžer, ktorý bol zatknutý na jazdu pod vplyvom alkoholu, zavolal svoju matku, ktorá bola tiež zatknutá za riadenie pod vplyvom alkoholu a zavolala svojho manžela, ktorý háda čo? Bol zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu
Musí mať záznam, ale táto rodina z Južného Canterbury by to rozhodne nemala, po tom, čo boli tri z nich rezervované v rovnakej noci na jazdu pod vplyvom alkoholu. Sága začala o 12:15 hod., Keď bol 15-ročný chlapec zatknutý a zatknutý na jazdu pod vplyvom alkoholu. Odfúkol 529 mikrogramov na liter dychu, viac ako tri a pol násobok mladosti. Teenager bol odvezený na policajnú stanicu Timaru, kde zdvihol svoju matku. Následne bola zatknutá a zatknutá približne o 14.14 hod. Za opitý motor po tom, čo vyfúkla 776 mcg, čo je takmer dvojnásobok hraničnej hodnoty 400 dospelých.

Ale nebolo to tam. Žena potom zavolala svojho partnera, aby ich vyzdvihol. On bol zastavený a zatknutý v 3:00 v North St, keď on vyhodil 559mcg.

Opitý vodič, ktorý zavolal políciu
Žena vo Wisconsine nazvala tiesňovú situáciu, aby ohlásila opitého vodiča – čo bolo veľmi buržoazné, najmä vzhľadom na to, že opitý vodič bol naozaj ona. 49-ročná Mary Strey odjazdila z Neilsville do Grantonu vo Wisconsine po koketnom večeri, keď sa rozhodla vytočiť tiesňové volanie a hlásiť sa, pretože riadila pod vplyvom.

Zavolala tiesňové volanie a povedala: “Niekto je naozaj opitý, keď riadi Granton Road.” Po určení, kam opitý vodič smeruje, dispečer sa spýtal: “Ty za nimi?” “Nie, ja som “povedal Strey s chvályhodnou čestnosťou.

Polícia prišla a zistila, že Strey prehĺbil svoje slová, kýval sa z jednej strany na druhú a nedokázal dokončiť svoje triezvové testy. Skúšky neskôr ukázali, že má hladinu alkoholu v krvi dvojnásobok zákonného limitu.

Muž maskovaný ako dychový prístroj, ktorý bol zatknutý na jazdu pod vplyvom alkoholu
Ohio študent James Miller bol zatknutý políciou za podozrenie na konzumáciu alkoholu v Oxforde, Ohio, po tom, čo bol v štúdiu s alkoholom testovaný na jednosmernej ulici. Podozrenie, že by mohol piť, bol spájaný tým, že na sedadle vodiča bola otvorená Bud Light. Miller’s Alcohol Tester kostým predstavoval ciferník s tromi úrovňami opilstva: Nudný, život strany, a Sotally Tober.

Keď bol Miller konfrontovaný, vyčnieval gumu do úst a trval na tom, že sa nepije. Bohužiaľ, skutočný alkoholový test na umelé dychové nástroje ukázal hodnotu 0,158, čo je takmer dvojnásobok zákonného limitu. Bolo tiež zistené, že s ním mal niekoľko ID.

Miller bol obvinený zo zneužívania alkoholu maloletými a jednosmernej dopravy. On bol prepustený k svojej priateľke – ale nie skôr, než sa objavil v atraktívnej alkalickej mugshot, ktorý mu zaručil trvalú internetovú slávu.

Zamestnanci, ktorí museli tlačiť opilý šéf automobilu domov
Desať pracovníkov v Číne tlačilo šoférovo vozidlo tri míle po firemnej večierku, pretože boli príliš opití. Skupina jedla v reštaurácii v centre mesta Čchang-čchun, na severovýchode čínskej provincie Jilin, keď si uvedomili, že je to ťažké. Šéf Zhang Fei oznámil, že je príliš opitý, aby mohol ísť, a zrazu si uvedomil, že nikto zostal dostatočne triezvo, aby mohol riadiť svoje auto.

Počas jazdy v Číne bola v Číne uvedená nebezpečná kriminalita a páchatelia musia stráviť až šesť mesiacov vo väzení a platiť vysokú pokutu. Zhang nechcel opustiť svoje auto v meste a bolo príliš neskoro na to, aby zavolal náhradného vodiča – a preto viceprezident Huang Weiyun navrhol, aby ho vzalavšetko by sa pustilo domov. Huang poukázal na to, že to bolo len tri míle ďaleko a že cvičenie bude robiť všetko dobré, takže všetci desať sa dohodli rýchlo a vyrazili s Zhangom za volantom. Cestujúci boli prekvapení, keď našli skupinu, ktorá sa smiela a spievala, keď tlačili šoférovo vozidlo VW cez ulicu mesta počas 45 minút jazdy. Dopravní dôstojníci povedali, že ak motor motocykla nebol bežal, nebolo by to považované za riadenie pod čínskym zákonom, ale opitý vodič, ktorý pil viac piva, kým čakal na záchranu. Uviazla autá a počas čakania na záchranu otvorila ďalšiu plechovku piva. Paul Sneddon, 47, mal “nič iné, čo robiť” než d

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *